Mag de politie boodschappen doen in uniform?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

"Het buiten dienst gekleed gaan in uniform is geoorloofd, behalve tijdens het vervullen van een nevenbetrekking of bij het verrichten van werkzaamheden ten behoeve van derden, in welke vorm dan ook. Van dit verbod kan alleen ten aanzien van uit de openbare kas bezoldigde ambten door Onze Minister ontheffing worden verleend." Besluit algemene rechtspositie politie, hoofdstuk 8, artikel 56.4 Toegevoegd na 1 minuut: Boodschappen doen mag dus wel, ander werk verrichten mag niet.

Bronnen:
http://mijnwetten.nl/besluit-algemene-rech...

Als ze tijdens diensttijd pauze hebben hoeven ze zich echt niet eerst om te kleden, hoor. Ja, dan mogen ze gewoon in uniform even boodschappen doen. Je ziet toch ook wel eens andere mensen in werkkleding even iets kopen? Daar is niks mis mee.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100