Wat zijn de gevolgen als je onder invloed van drugs een eenzijdig verkeersongeluk maakt?
Betreft je rijbewijs, eigen schade, schade van de objecten die geraakt zijn, ambulance, ziekenhuis enzovoort
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
Betreft je rijbewijs, eigen schade, schade van de objecten die geraakt zijn, ambulance, ziekenhuis enzovoort
Toen ik een paar weken geleden vanuit mijn werk kwam fietste ik naar huis het was nacht. Toen ik naar beneden fietsde om onder een viaduct te gaan ben ik botsing geraakt met een andere fietser. Ik kwam met hogere snelheid aangefietst en fietste op mijn eigen helft wel meer in het midden zeg maar op het moment dat we elkaar zagen lukte het niet goed meer om uit te wijken. Nu wil de tegenpartij een schadevergoeding omdat ik ze niet had gezien. Maar nu blijkt dat de jongen waar ik mee botste was uit geweest en had alcohol op. En het is volgens mij in Nederland niet toegestaan om een voertuig te besturen ook geen fiets. Er zijn verder geen getuigen die het werkelijk gezien hebben. Is het al met al redelijk dat ik alle schade moet betalen?
Wie kent ze niet de Ninja Turtles. Ze hebben alle vier hun eigen wapen. Nu wil ik deze speelgoedwapens van de Turtles aanschaffen, ik kan deze vanuit Amerika bestellen (zie foto), maar ik ben bang dat de douane deze in beslag zullen nemen. Dus zijn deze speelgoed wapens (dus geen vuurwapens) nou in Nederland verboden of niet en kunnen deze met de post verstuurd worden?
heyy
veel meisjes dragen bij mij op school een string de jongens geven hun ook veel aandacht ze zeggen ook dat hun bil groter en ronder is door de string
niet dat ik per se een string wil dragen maar toch zou ik daar meer info over willen
p.s ik ben 13
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing