Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe komt het dat mensen met anorexia nervosa vermageren?

Blijkbaar kan je niet vermageren als je maaltijden overslaat, maar mensen met nervosa anorexia slaan zoals ik gehoord heb wel maaltijden over, en vermageren heel erg, hoe komt dat?
Omdat je vooral in de ochtend moet eten om af te vallen (een bepaalde stof ik weet niet welke). Hoe kunnen zij afvallen? Wat doen ze dan nog meer dan maaltijden overslaan?

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden

Mijn pink is dikker geheeld na een kneuzing. Is dit normaal?

Aantallen maanden geleden heb ik mijn pink bezeerd bij de warming up bij voetbal (ik ben de keeper). Na de wedstrijd toch gespeeld te hebben ben ik naar de huisarts gegaan en die had geconstateerd dat hij niet gebroken was maar geknenust. Na maanden te hebben geheeld zie ik dat mijn pink een stuk dikker (rond het eerste kootje) geheeld is relatief tot mijn andere pink. En verder kan ik hem nu minder ver door buigen (dus me pink topje komt niet meer tegen me eigen palm zoals me andere dat nog wel kan). Is mijn pink verkeerd geheeld? of was er toch wel sprake van een klein scheurtje en dat er veel bindweefsel bij gegroeid is. Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden

Wat zijn de gevolgen van het niet behandelen van (niet zeker) een beroerte?

Een 4tal dagen geleden had een kennis van me
Last van een slappe en verdoofde rechter arm, hij kon nog moeilijk uit zijn woorden raken, hij was gedesoriënteerd, hij kon moeilijk zijn evenwicht houden. Zijn gezichtsuitdrukking zag er anders uit...
Gisteren nog steeds geen goed evenwicht, zijn spraak is anders, is verward,slaapt bijna de hele dag. maar het is al beter dan enkele dagen geleden..

De persoon wil niet naar zijn dokter...

Welke gevolgen kan dit allemaal hebben?

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden

Kun je je penis niet chirurgisch laten vergroten?

Ik heb veel dingen gelezen op internet helaas allemaal van 10 jaar terug. Ik ben 20 jaar en heb een stijve penis van 12.5-13cm. Ik heb1 maand geleden seks gehad met een meisje die zei dat mijn piemel klein is (vandaar dat ik hem heb opgemeten). Ik wil hem graag vergroten naar minstens 14.5-15cm om mijn zelfverzekerdheid terug te winnen. Nu heb ik gelezen dat er penis extenders zijn die redelijk lijken te helpen. Is dit echt zo? Zijn er mensen die het kunnen afraden of zijn dit allemaal fabels? Alvast bedankt

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing