Is het abnormaal om na het douchen een hartslag van 160 à 170 te hebben?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo, sinds eind vorig jaar heb ik last van mijn knie. De arts heeft mij verteld dat het gaat om PFPS (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Patellofemoral_pain_syndrome). Ik heb allerlei verschillende oefeningen gedaan die weliswaar enigszins hebben geholpen, maar ik blijf na 8-9 maanden toch nog last hebben. Ook heb ik een aantal oefeningen van de fysio meegekregen, maar de laatste paar maanden zie ik.geen verbeteringen meer.
Heb sinds enkele dagen hevige pijn linksonder mijn ribben, voelt niet als een alvleesklier ontsteking.
Die heb ik het laatste jaar 2 x gehad.
Vooral al ik iets eet veel pijn , misselijk en voel me echt ziek.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing