Ik heb heel veel edelstenen en zou graag uit willen zoeken hoe ze heten weet iemand een goede lijst hiervoor?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Beeldende kunst. Vragen over boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 8 uur:
Ze (ik denk toch dat het een "zij" is...) maakt erg barokke dingen, waarbij ze ribbelkarton "krult" en zo wordt het erg barok. Ze spuit het karton dan ook wit, goud e;d., dus niet gewoon kartonkleur.
Het goedkope doek wat slap op het raam, daardoor gaat de verflaag barstjes vertonen. Helpt vernissen?
Zijn schilderijen zijn dan wel apart, maar waarom is hij zo beroemd geworden? Er zijn denk ik wel gelijkwaardige schilders die niet zo beroemd zijn geworden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing