Hoe spreek je dit uit: Corpus alienum?
Dat dacht ik ook. Bij een lezing noemde spreker het cor pus alien um. Wat is de bron voor uw antwoord?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Kunst & Cultuur. Specifieke vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de subcategorieën.
Dat dacht ik ook. Bij een lezing noemde spreker het cor pus alien um. Wat is de bron voor uw antwoord?
Ik heb een krantenpagina uit de Nieuwe Rotterdamsche Courant van 28 juni 1914, op deze pagina staat dat Frans Ferdinand is overleden.
Nu ben ik benieuwd of dit waarde heeft aangezien ik nog 8 losse pagina’s heb liggen met 1 uit 1883
Op de Nederlandse radio hoor ik heel vaak mensen zeggen: 'ja-nee-ja' of soms 'nee-ja-nee' of andere variaties. Maar ik begrijp niet wat men daarmee eigenlijk bedoelt.
Twee artiesten die samenwerkte onder hun eigen naam. Hiermee bedoel ik dus niet bijvoorbeeld 'supergroep' Cream (Eric Clapton, Jake Bruce en Ginger Baker), maar artiesten die wel samenwerkten, maar bijvoorbeeld eenmalig.
Ik weet dat het soms gedaan werd eind jaren '60, maar kan me niet herinneren zo The Beatles bijvoorbeeld dit ooit gedaan hebben. Of was Elvis ze al voor? Of Mozart in de 18e eeuw?
zo = of
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing