Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Internet. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan ik One Drive (van Microsoft) gebruiken in plaats van de opslag op mijn laptop? Zie uitleg.

Ik heb 100 gb aan opslagruimte beschikbaar in OneDrive. Dit is voldoende voor al mijn bestanden die op mijn laptop staan. Ik kan online op OneDrive komen maar er staat ook een map van OneDrive op mijn laptop waar ik dus zo alles in kan zetten.
Maar als ik bijvoorbeeld foto's erin zal zetten die ik niet vaak bekijk en ik verwijder ze van mijn laptop, blijven ze dan wel in OneDrive staan?

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Internet

Hoe kan ik video's downloaden van een website die alleen jw player ondersteunt?

Ik ben bezig met vlogen met app tappum maar nu is het zo dat je nu video's alleen op dat Platform kunt bekijken en delen maar ik wil het graag downloaden en op mijn YouTube kanaal zetten maar het is niet mogelijk ze te downloaden Kan iemand mij helpen of uitleggen hoe het wel mogelijk is Ik wil ze echt kunnen downloaden naar mijn laptop net als je met Youtube downloader ook kunt.
Het gaat om filmpjes die alleen afgespeeld kunnen worden met jw player hier een link naar mijn filmpje Dit is niet mijn vlog maar een test filmpje.
https://tappum.com/channels/gewoonrait1/rait-gewoon/

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Internet

Waarom stopt de router soms met internet te bieden?

Hallo

Ik heb mijn netwerk uitgebreid met 2 extra Linksys routers die na mijn modem zijn geschakeld. Ze zou den correct ingesteld zijn volgens Linksys zelf. (heel) soms krijg ik de melding van mijn browser (tijdens het surfen op het internet) dat er geen internetverbinding is, ondanks mijn apparaten wel zijn verbonden. Het probleem lost zich dan na een 5-tal minuten terug vanzelf op.
De DHCP-server is al uitgeschakeld.

Ik heb al eens geïnformeerd bij mijn provider (Proximus), maar zijn hebben geen problemen.

Wat is het probleem precies? Of is dit niet te voorkomen?

Bedankt

7 jaar geleden
in: Internet
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing