Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huren & Vastgoed. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waar kan ik een lijst (naast google) van architecten bureaus vinden, die net zijn opgestart en gevoel hebben voor PR?

Ik ben opzoek naar een architectenbureau die een vernieuwingsgebied op de kaart kan zetten door met één kavel PR te genereren ten behoeve van het gehele vernieuwingsgebied.

Het concept waar ik naar opzoek ben, met behulp van dit ene kavel, heeft als doel de hele buurt positief te belichten in de media. Duurzaamheid kan belicht worden maar hoeft niet. Wel dient het kavel uiteindelijk verkocht te worden op de commerciële markt.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Autoriteit Financiele markt is heel slecht voor de economie?

Ze willen 4,5 keer hypotheek als top beschouwen. Maar dat betekent in de praktijk dat de huizenmarkt volledig op slot gaat. Starters kunnen geen woning meer kopen en de duurdere huizen zijn totaal onbereikbaar. Immers voor een huis van 400.000 euro moet je 100.000 euro per jaar verdienen. Hier klopt iets niet en het is een kortzichtige redenatie.

een betere oplossing zou zijn om de hypotheekgarantie op te hogen naar 400.000 euro.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Hoe/waar kan je het best beginnen als je een huis wilt kopen?

Gezin (werkend,2 kindjes) wil graag een huisje op de buiten kopen met een stukje grond.
Waar kun je je het beste laten informeren omtrent leningen,hypotheken en alle administratieve rompslomp?
Wij verdienen niet zoveel,maar willen toch heel graag een huisje kopen met wat grond,weide voor ons paard.Mag wat werk aan zijn.
Sociale leningen via de gezinsbond/ocmw..?
Wij weten eenvoudigweg niet wáár te beginnen!

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Gehoord: exen hertrouwen vanwege het feit dat het huis op de naam van de partner gezet kan worden. Zodra dit is gedaan wordt er weer gescheiden.?

Het (koop)huis staat op de naam van de vrouw (na scheiding), deze is weer hertouwd met haar ex man vanwege het feit dat het huis op naam van de man moest komen staan (kosteloos waarschijnlijk). Na een paar weken wordt er weer gescheiden. Kan dit zomaar?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing