als mijn douchebak eindelijk schoon is, kan ik er dan iets opdoen zodat hij niet meer zo snel vies wordt?
bijv iets waardoor vuil (zeepresten, kalk)minder snel hecht?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
bijv iets waardoor vuil (zeepresten, kalk)minder snel hecht?
Het kaarsvet krijg ik er gewoon uit met keukenpapier, maar dan blijft de blauwe kleurstof achter in de stof. Ik heb het al eens eerder geprobeerd met een ander kleedje, maar dat lukte toen niet. Ik heb het toen kunnen weggooien. Weet iemand welk vlekkenmiddel ik moet gebruiken?
Om de zaak schoon te krijgen bedoel ik. De laatste jaren ben ik wat aan het experimenteren en koop ik vooral de wat goedkopere tabletten. Maar eigenlijk realiseer ik me dat ik (ook de laatste tijd dus) vaker dan voorheen, regelmatig vieze kopjes heb na het wassen.
De afwasmachine is nog dezelfde en ik ruim hem ook ongeveer hetzelfde in dus daar kan het niet aan liggen.
Ligt het mogelijk toch aan die tabletten maar ik weet echt niet meer wat ik vroeger kocht.
Toegevoegd na 17 minuten:
Alles wat er uit kan, filters, armen ed is ondertussen brandschoon.
Openmaken gaat niet.
Toegevoegd na 27 minuten:
Het zijn niet de kruimeltjes. Die heb ik eruit gekregen :)
Het gaat om de aangekoekte resten aan de metalen roosters (zijkanten) en het metaal waar het broodje op staat.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing