Is de houdbaarheidsdatum terug te vinden bij het scannen van de barcode van producten?
Wanneer de barcode gescant wordt van een product, is de houdbaarheidsdatum dan te zien op een of andere manier? Wordt dat zichtbaar?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wanneer de barcode gescant wordt van een product, is de houdbaarheidsdatum dan te zien op een of andere manier? Wordt dat zichtbaar?
Dat de stoppen eruit vliegen is ondertussen wel duidelijk. Ik had een tweedehands lamp gekocht en niet in de gaten dat er eigenlijk 'n trafo bijhoorde (en dus ontbrak). Het armatuur heb ik op het elektriciteitsnetwerk aangesloten. Toen ik de lamp aan wilde doen was er een felle lichtflits en sprongen de stoppen eruit. Mijn vraag: zijn nu alleen de 9 LED lampjes kapot of is het hele lichtarmatuur doorgebrand en klaar om weg te gooien?
Ik heb een pelgrim oven met fornuis en naast de knop voor het vuur is een knop zonder icoontje (of het is vervaagd). Als ik het indruk lijkt het voor de oven te zijn. Het geeft een soort zoemend/roterend geluid en ik dacht dat het voor de grill was maar er is een aparte draaiknop voor de grilstand.
Ik heb een lamp, type Tidig van Ikea (http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/90262653/). Hier had ik 5 lichtbronnen van 35 Watt in. Deze heb ik vervangen voor energiezuinige ledlampjes. Maar dan lijkt de lamp nog amper dimbaar. Zelfs bij heel zachtjes aan de dimmer draaien, schiet de lamp al vol aan. Hoe kan ik dat voorkomen? Moet er een lager Wattage in de lamp? Of zijn A+ lampjes niet geschikt en moet ik weer terug naar de energieslurpers (liever niet)?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing