Wat is het verschil tussen een magnetron en een airfryer? Wat zijn de voor -en nadelen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb de afrekening gekregen van mijn huurhuis. Binnen 4 maanden zou ik volgens de meterstand van het gas 466 kub gas hebben verbruikt. Het betroffen de maanden januari t/m maart. Dat waren in Wageningen en omgeving toch niet zulke erg koude maanden. Ik kan me niet voorstellen dat ik daadwerkelijk zoveel gas heb gebruikt. Ik ben een alleenstaande vrouw, kookte hooguit 3 maal per week op mijn gasfornuis, ging 1 maal per dag onder de douche, waarbij ik een kortere dan gemiddelde tijd eronder stond. Ik heb de kachel op 20 graden laten staan in die periode. Ook was ik in die periode vaak niet thuis. Als ik kijk naar mijn vorige afrekening(die van 3-2013 t/m 12-2014) heb ik in 22 maanden 1327 aan gas verbruikt. Dit is dus ongeveer 3x zo hoog in 19 maanden meer.
Ik vraag mij af wat ik zou moeten doen om in die 3 maanden dit hoge verbruik te kunnen realiseren. Ik vraag mij af of dit klopt.
Het gaat om een AEG LAVAMAT type L76469TL3. Nadat ik mijn wasmachine met een reinigingsmiddel had schoongemaakt lag dit in een keer in de filter. Kan ook niet achterhalen wat het is en ben nu bang mijn wasmachine weer te laten draaien.
Het gaat om een bovenlader.
Hartelijk bedankt.
Er moet een elektronica onderdeeltje vervangen worden (melding FE32). Moet ik deze kosten accepteren of mag ik verwachten dat zo'n kookplaat nog naar behoren dient te werken na 9 jaar en kan ik een klacht hierover indienen bij Miele of de rechtsbijstandverzekering inschakelen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing