Zodra wij onze kitten aaien gaat zij af en toe smakken. Wat kan dat zijn?
Zoals ik in de vraag al aangeef, tijdens het kroelen gaat ze af en toe smakken. Waarom doet ze dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zoals ik in de vraag al aangeef, tijdens het kroelen gaat ze af en toe smakken. Waarom doet ze dat?
Voor zowat alles schijnen er dierproeven gedaan te worden. Ook voor dingen zoals voeding, ook voeding voor dieren zelf. En dat schijnen geen fijne testen te zijn! Daarom wilde ik vragen: bestaan er merken diervoeder, waarvoor er gegarandeerd géén dierproeven gedaan worden? Met andere woorden: kan het eten proefdiervrij zijn, voor dieren die het echt moeten proeven? ;) Ik zoek bijvoorbeeld naar proefdiervrije biks voor mijn konijnen (van die grijze korrels voer).
Ik heb net een nieuw rat erbij gekocht. Ze zijn een meetje onrustig kan ik ze samen laten voor vannacht of moet ik een rat uit de kooi halen?
Misschien een stomme vraag maar voor katten zie je een hoop reclame dat het zo lekker is ed. Maar dan denk ik wie proeft dat dan om dat te beoordelen. Misschien is het ene gewoon smerig en het andere extra smerig, dan maar de minst smerige. Van katten weet je dat ze kieskeuriger zijn. Maar over honden word niet echt gerept in de reclame. En smaken hondebroken naar dingen die ze,in de natuur ook zouden eten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing