Mijn hond bijt de bal snel kapot bij spelen, hoe kan ik ervoor zorgen dat de bal langer heel blijft?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoe kan ik dit het beste aanpakken? Moet een aardig stukje reizen(2uur)..
Momenteel ben ik bezig met m'n hond(Zwitserse Witte Herder) met Agility, ik heb jumps en Weaving Poles zelf gemaakt met PVC. Alleen kan ik nergens vinden waar je zelf een tunnel kan maken. Mijn hond is groot, dus ik neem aan dat een kinder speeltunnel niet groot genoeg is(48 cm doorsnede, die van de FCI zijn 60 cm) Weten jullie iets?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing