Wat is dit voor schroef, die in een keukenkastje onder de gootsteen lag?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het natuurtegels maar vrouwlief heeft er vrolijk kalkreiniger opgedaan met dit als resultaat. Cement/kalk reiniger HG werkt 0.
Wie heeft de oplossing?
Ons kind (2,5) heeft inmiddels ontdekt hoe hij met sleutels de voordeur open krijgt. Hij is handig genoeg om de sleutels te vinden en er evt met een krukje bij te komen. Sleutels verstoppen is dus te riskant.
Onze voordeur is van kunststof waar je dus niet zomaar een extra slot in/op bevestigt. Via google kon ik niet zo gauw iets vinden, hoop op een goede tip hier!
voor een bed waarvan je de lattenbodem omhoog kunt doen met 2 gasveren. Op de bijgeleverde veren staat 1000N. Ze zijn echter niet in te drukken, ook niet na inspuiten met olie. Zit muurvast. Iemand een idee wat we kunnen doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing