Waar kan ik het beste stoelglijders kopen?
Ik ben op zoek naar dopjes onder een buisframe stoel, liefst met vilt. Heeft iemand ervaring met het bestellen via internet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben op zoek naar dopjes onder een buisframe stoel, liefst met vilt. Heeft iemand ervaring met het bestellen via internet?
in mijn laminaatvloer komen alle kopsekanten open,toch zeker 0,02mm,volgens de winkel "normaal"
Gaat om witte verf die een tijd in een rommelkamer stond vlakbij een raam en zodoende rond de 10graden is geweest
Ik wil de radiator loskoppelen die aangesloten is op stadsverwarming. Zal niet meer worden gebruikt.
Heb eerst de 2 rode handels in de meterkast dichtgedraaid. Blauwe open gelaten.
Daarna leeg laten lopen radiator.
Vraag: welke schroeven moeten worden losgedraaid?
Zie foto. Zijn dat de knoppen aangegeven met de rode lijnen (vlak onder de radiator zelf) of die met de blauwe lijnen?
Wat zijn de twee dopjes, waarvan 1 reeds is losgeschroefd?
Zijn die bedoeld om de leidingen af te sluiten? of moet dat ergens anders gebeuren en hoe?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing