Welke deodorant/anti transpirant is heel goed tegen sterke zweetgeur?
Vrijwel meteen als ik zweet, ruik ik dit. Ik was mijn (altijd gewaxte) oksel 2 maals daags goed met zeep. Zelfs de deodorant van de apotheek helpt niet.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huid. Vragen over beauty en verzorging in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, make-up en parfum vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Vrijwel meteen als ik zweet, ruik ik dit. Ik was mijn (altijd gewaxte) oksel 2 maals daags goed met zeep. Zelfs de deodorant van de apotheek helpt niet.
Bijv een creme smeren op huid trekt wel in huid na een minuut of aantal secondes of te wel iets vloeistof achtigs trekt ook in de huid, maar trekken de wenkbrauwpotloden of poeder achtige spullen ook in de huid? of blijven ze op de huid plakken tot men het schoonmaakt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing