Hoe maak je n foto zonder gezichtvlekjes te zien?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Fotografie. Vragen over tekenen en schilderen en textiel en handwerken vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een foto, alleen de zon maakt de foto niet mooi. Ik wil graag de zon belichting verwijderen/verminderen. Kan iemand mij helpen?
Is er een goedkoope oplossing? Een green screen is namelijk erg duur en dan ook nog belichting word samen mij iets te duur voor een hobby! Bijvoorbeeld een groen doek/ laken voor een raam hangen? Dan heb je wel direct goed licht? Heeft iemand een idee? (Budget is tussen de 0 en 50 euro)
Ik heb dit jaar een lootje getrokken, en degene die ik heb, wil graag een fotoboek met vakjes. Ik heb alleen geen flauw idee wat diegene hier mee bedoelt... Is dit een fotoboek met de foto's er al in? Of is het een fotoboek met vakjes waar diegene vervolgens foto's in kan doen?
Ik ben in het bezit van ongeveer 300 oude negatieven. Ze zijn ooit door iemand van elkaar geknipt en hebben geen perforatieranden. De hoogtemaat van het negatief zelf is 61 mm. De maat van de foto op het negatief is ongeveer 57x57 mm. Het zijn zwart wit negatieven en ze zijn waarschijnlijk tussen de 50 en 60 jaar oud. Laten scannen is geen optie. Heet iemand ideeën of misschien zelfs een oplossing voor me?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing