Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Hobby's & Vrije tijd. Specifieke vragen over fotografie, tekenen en schilderen en textiel en handwerken vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Welke epoxy moet ik gebruiken voor sieraad van hout repareren?

ik maak sinds kort ringen van hout als sieraad. Nadat er meerdere zijn gebroken heb ik nu eindelijk een goede strategie gevonden. Ik wil de houten ring nu graag coaten zodat het stevig blijft en niet knapt of scheurt (wat er dus steeds eerst gebeurde)

Wie heeft er kennis over epoxy en kan mij iets aanraden. Het moet dus een kleine hoeveelheid zijn aangezien ik er geen vloer mee ga bedekken. Of moet ik er iets anders voor gebruiken als beschermlaagje?

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden

Weet iemand welke vlag dit is?

Hoi allemaal, ik vind vlaggen interessant en dit zorgt ervoor dat ik vaak nieuwe vlaggen aanbevolen krijg op mijn pinterest startpagina. Vandaag kwam ik de afbeelding in de bijlage tegen. Het is een getekende afbeelding en op de achtergrond staat een vlag met gekleurde ruitjes (leuke vlag!). Deze ken ik niet en ik kon het ook niet ergens anders vinden. Ik weet dat het geen nationale vlag is van een land maar het kan van een stad of regio zijn. Weet iemand wat het is?

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing