weet iemand een goede site voor luchtbuksen met magazijn?
ik ben op zoek naar een luchtbuks met magazijn (ik bedoel niet de kermis buks) het liefst van hout en met magazijn.
weet iemand een goede site of welk merk die hebben?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Hobby's & Vrije tijd. Specifieke vragen over fotografie, tekenen en schilderen en textiel en handwerken vind je in één van de subcategorieën.
ik ben op zoek naar een luchtbuks met magazijn (ik bedoel niet de kermis buks) het liefst van hout en met magazijn.
weet iemand een goede site of welk merk die hebben?
Hoe moet je dat doen?
Wanneer moet je met de draad voor de sterren beginnen?
En wat is het beste? Om voor elke ster in de naald een aparte bol te nemen?
En hoe zorg je ervoor dat de lussen van de draden waarmee je dan niet mee breit alleen aan de achterkant blijven (als je aan de voorkant breit?!
Toegevoegd na 1 minuut:
M1 en M2 zitten hier op de afbeelding aan elkaar. Mar die worden dus los van elkaar gebreid.
Ik heb het over M1!
Ik zou graag 2 keer 10 x 15, en twee keer geplastificeerd als
ca. 30 X 40 (placemat) willen hebben.
Hoe kan ik dit doen?
Bedankt voor het meedenken!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing