Is SSD (veel) beter dan HDD, of niet?
Ik heb er weinig verstand van, maar bij desktop's gaat het
af en toe over HDD of SSD.
Is SSD (veel) beter dan HDD, of niet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb er weinig verstand van, maar bij desktop's gaat het
af en toe over HDD of SSD.
Is SSD (veel) beter dan HDD, of niet?
- elke keer dezelfde toetsen die allemaal op hetzelfde moment niet werken
- als ik een van die toetsen heel lang indruk, werkt die soms wel weer even, maar daarna ook weer niet
- probleem zit in mijn toetsenbord (skillerpro, het is een gaming toetsenbord) heb hem getest met een andere computer, zelfde probleem
- sommige dagen gaat het helemaal perfect, soms is er een dag dat de toetsen meerdere keren op de dag niet werken, na een aantal uren werken ze ineens wel weer
Het gaat om deze: https://maingear.com/product/vybe-stage-1/
als je kijkt naar de prijs van de xbox series s (300euro) dan is er geen enkele nieuwe gamingpc te vinden met dat prestatieniveau binnen dezelfde prijsklasse. nu heb ik gekeken bij mediamarkt maar daar beginnen ze pas vanaf 600 euro praktisch overal zijn alle pcs onder de 500-600 euro machientjes die zeer sterk onderpresteren (en dus ook ongeschikt voor gaming) voor de xbox series s vaak ook met een intelletje als (integrated) grafische kaart. ik vind het vreemd dat er nergens gaming pcs worden verkocht (winkel en online) onder de 300 euro met de verwerkingssnelheid van ongeveer de xbox series s, of dan zelfs nog de xbox one of xbox one x.. hoe kan dit.
Deze melding heb ik nu al een tijdje bij het opstarten en telkens als ik de PC aan zet is het een uitdaging. Soms werkt een boot menu, soms ben ik uren bezig met opstarten. Daarom laat ik tegenwoordig de PC vaak aan staan.
Het probleem is volgens mij een keer ontstaan toen ik per ongeluk tijdens het afsluiten de stroom eerder af sloot. Vanochtend wilde het echt niet lukken na bijna 2 uur opstarten. Ik heb de PC open gehad en een kabeltje dat los was opnieuw aangesloten, maar tevergeefs. Tijdens het schrijven van dit bericht startte de pc ineens eindelijk op. (door middel van te booten en na een bios reset, maar kreeg desondanks wel de melding)
Ik durf mijn PC niet meer uit te schakelen. Is hij nog te redden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing