Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom werkt de helderheid van mijn laptop niet goed mee?

Ik heb een asus laptop en de laatste tijd heb ik last van helderheid problemen. Mijn helderheid staat helemaal aan, dus daar ligt het niet aan.
Hij kan helderder. maar op een rare manier is die meer aan de donkere kant.

Wat ook een raar dingetje is, is dat als er een witte pagina open staat, dat hij dan wel weer helemaal naar helder gaat. maar als het een donkere achtergrond heeft van een site bijv dat hij weer donker wordt.

Automatisch helderheid heb ik ook uitgeschakeld staan dus daar ligt het niet aan. heeft iemand enig idee hoe dit komt? Ook met energiebesparing staat alles goed.

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Hardware

Hoe kan het dat mijn muis bevriest en is hier een oplossing voor?

Hallo iedereen.

Ik heb het probleem dat mijn muis blijft hangen. Als ik hem wat langer inhoud (een deel van de tekst selecteren b.v.), dan blijft hij hangen en moet ik een extra klik geven voordat hij weer 'clean' is.
Ik heb al verschillende manieren geprobeerd (Heeel veel Google en een andere muis aangesloten).

Ik heb een UBS-muis (DPI). Hopelijk heeft iemand een oplossing want ik ben van alle moed verwijderd.


Bedankt!

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Hardware

hoe kan ik mijn videokaart uitgang omzetten zodat mijn moederbord uitgang het gaat doen?

ik heb een geforce gtx 1060 videokaart in mijn pc zitten en die heeft 1 hdmi uitgang, 1 dvi uitgang en 3 display poorten. Ook heb ik een msi gaming z97 moederbord met 1 hdmi uitgang, 1 dvi en 1 vga poort er op zitten. als ik mijn vga scherm op mijn moederbord aansluit krijg ik geen signaal maar sluit ik mijn tv aan op mijn video kaart via hdmi krijg ik wel een signaal. Hoe zet ik dan het uitgangs signaal om van mijn videokaart naar mijn moedernord zodat ik mijn vga scherm op mijn moederbord kan aansluiten?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing