Wel geluid op koptelefoon, maar geen geluid op de speakers. Hoe kan dat?
Alle drivers zijn geinstalleerd. Ik heb 2 speakersets geprobeerd. De speakers werken elders wel. Volumeknoppen staan overal omhoog. Wat kan het nog meer zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Alle drivers zijn geinstalleerd. Ik heb 2 speakersets geprobeerd. De speakers werken elders wel. Volumeknoppen staan overal omhoog. Wat kan het nog meer zijn?
Ik kom er echt niet meer uit
140 Watt moederbord Asrock Pro3 R2.0 970
125 Watt processor FX-8320
2x 4GB ddr3 Ram
Ik heb de Gigabyte GV-R927XOC-4GD-GA, ik zag op de officiële site dat de videokaart 500 watt nodig heeft. Word er hiermee bedoeld dat ik een voeding van 500 watt nodig heb of gebruikt de videokaart nou zoveel watt?
Van de ene op de andere dag, op verschillende computers met Windows 7 en Windows 8. Het is een WD 0748, usb 3.0. Ik heb alle software en drivers geüpdatet.
Ik heb nu een nieuwe videokaart: een msi gtx 750 ti gaming 2gb. Maar mijn fps bij veel spellen is veel te laag. Hij speelt nu als een low end kaart in plaats van high end. Het ligt niet aan de voeding want die heb ik ook nieuw. Alvast bedankt.
Mijn fan van mijn videokaart draait voor 3 seconden en dan stopt hij weer. Vervolgens weer 3 seconden en weer gestopt. Ligt dit aan het stuurprogramma of aan de fan? Ik heb een ATI Radeon HD6850.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing