Kan ik mijn laptopscherm ''uitschakelen'' ?
Kan ik mijn laptopscherm als het ware uitschakelen, dat als ik mijn scherm dicht doe en weer open, dat mijn 2e scherm van kracht blijft en niet dat hij het beeld gaat dupliceren?
Mvg,
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan ik mijn laptopscherm als het ware uitschakelen, dat als ik mijn scherm dicht doe en weer open, dat mijn 2e scherm van kracht blijft en niet dat hij het beeld gaat dupliceren?
Mvg,
Wat is een PnP Beeldscherm en is het schadelijk als je deze bij
instellingen (win8)(zie bijlage) verwijderd?
Mvg, Jaimy
Ik ga een computer kopen die er als volgt uit ziet:
Cpu: fx 8320
Gpu: r9 270x gaming edition van MSI
Ram: 8GB (2*4)
Kan ik hiermee skyrim op ultra spelen (met eventueel nog wat graphics mods) en is BF4 hierop ook goed te spelen?
Toegevoegd na 4 minuten:
Hoeveel FPS op minecraft zou deze computer trouwens halen (met alles op de hoogste settings)
Beste Forumleden,
In mijn kerstpakket zat dit jaar een MediaMarkt bon. Deze wil ik graag besteden aan een nieuw setje werkgeheugen. Op mijn moederbord zitten twee 240pins werkgeheugen slots. Mijn moederbord is van Medion met modelnummer 7707. Ik vroeg me af welke modules ik het beste kan kopen. Ik wil in totaal graag 8GB (2x4GB).
Welke module kan ik het best kopen bij MediaMarkt?
MVG
Jopi328
Mijn computer geeft geen beeld meer en maakt bij het opstarten een lange en daarna 3 snelle korte beepjes. Ik heb het opgezocht en ik kreeg deze foutmelding: Fout op de EGA-kaart
Wat betekend het? Is er iets defect?
Alvast bedankt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing