Kan ik battlefield 3 draaien op mijn laptop?
Het gaat over de laptop lenovo 580 met de specs:
8gb ram
64 bit windows 8
dual core
gforce 635M (2gb)
intel i5
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gaat over de laptop lenovo 580 met de specs:
8gb ram
64 bit windows 8
dual core
gforce 635M (2gb)
intel i5
Bestaat er een versie voor op den pc? Want dan zou ik hem eventueel op mijne laptop kunnen gebruiken?
hoi, ik ben een pc aan het bouwen van oude onderdelen, en heb een pentium 4 met het bijbehorende moederbord geinstalleerd.
Ik stak een harde schijf in de pc, en starte hem op, er bleek windows 7 ultimate 64 bit op te staan, maar ik wist niet dat de pentium 4 ook 64 bit ondersteunde.
Welke versie van de pentium 4 zou ik kunnen hebben dat ie toch 64 bit kan draaien?
Ik wil graag een computer om te gamen alleen ik wil 1 beeldscherm om te gamen en 1 voor op te chatten en internet enz.. moet ik dan 2 duren videokaarten kopen of mag ook 1 goedkope en 1 duurdere?
Toegevoegd na 4 minuten:
Bijvoorbeeld
Club3D AMD Radeon HD5450 voor op internet en chatten
Club3D AMD Radeon HD7770 voor te gamen
mijn hardeschijf blijft maar kraken ook al doe ik helemaal niks dit probleem had ik eerst niet met deze computer wat kan het zijn en wat moet ik doen ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing