Hoe zorg ik ervoor dat mijn internet het weer doet?
Ik heb me laptop leeg gehaald en nu doet mijn netwerkadapter het niet meer. Ik moet nieuwe updates instaleren maar dat moet met internet. Kan iemand mij helpen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb me laptop leeg gehaald en nu doet mijn netwerkadapter het niet meer. Ik moet nieuwe updates instaleren maar dat moet met internet. Kan iemand mij helpen?
mijn pc is verbonden d.m.v. hdmi met de tv,en de pc is verbonden met de dolby surround.... ook is mijn pc afzonderlijk verbonden met een monitor,zodat ik op de pc kan ongestoord als de kinderen bijvoorbeeld een film willen kijken aangestuurd door de pc maar te zien op tv. nu heb ik nog 1 geluidskaart vrij en deze wil ik graag voor mijn hoofdtelefoon gebruiken...zodat als de kinderen film aan t kijken zijn op de pc ik mijn spelletje of muziekje kan luisteren door mijn hoofdtelefoon/...ik had deze op de vrij geluidskaart aangesloten maar hij komt alsnog over de dolby surround heen...kan ik dit geluid van elkaar splitsen...nu in t kort pc>van hdmi naar tv>geluid>surround verbonden..pc>monitor>hoofdtelefoon aparte geluidskaart. die nog vrij is.
Mijn Configuratie
€ 761,05*
» Detail overzicht
CPUs Koelers
Zalman CNPS5X Performa
PWM-aansluiting 1 x € 23,49* Grafische kaarten ATI/AMD PCIe
XFX HD7850 Double Dissipation (FX-785A-CDFC)
2x DVI, HDMI, 2x Mini-DP, CrossFireX 1 x € 189,90* CPUs Socket 1155
Intel® Core™ i5-2500K
FC-LGA4, "Sandy Bridge" 1 x € 207,90* Voedingen
MS-TECH MS-N550-VAL-CM
Value Edition, Kabel-Management, Zwart 1 x € 44,99* Behuizingen Midi Tower
Antec Three Hundred
Zwart 1 x € 49,99* DVD-reWriters Serial-ATA
LG GH24NS70
12-x DVD-RAM schrijven, Zwart 1 x € 16,99* Moederborden Socket 1155
ASRock Fatal1ty Z77 Performance
RAID, Gb-LAN, Sound, ATX 1 x € 134,90* Harddisks 3,5 inch SATA
HGST HDS721050CLA362
Deskstar 7K1000.C, 24/7 1 x € 54,90* Geheugen DDR3-1600
Corsair 8 GB DDR3-1600 Kit
CML8GX3M2A1600C9, Vengeance LP, XMP 1 x € 37,99*
ik wil er zeker de toekomstige cod serie op willen spelen op minstens 1 naar hoogste kwaliteit.
Nu wil ik een nieuw beeldscherm, afgelopen week heb ik gezocht maar er is zoveel aanbod en telkens is het verschil tussen de beeldschermen erg klein. Soms hoor ik van iemand dat bijv. een Samsung monitor hele heldere kleuren heeft en van iemand anders weer juist niet. Ik weet wat ik zoek maar ik kan het zelf niet terug vinden als ik inde winkel zoek. Wat ik graag wil is een monitor van 24'' Full HD LED, mooi helder beeld (geen spiegeling door het zonlicht dat naar binnen valt), HDMI aansluiting dus meer een gaming monitor. Iemand suggesties? alvast bedankt!
Toegevoegd na 1 dag:
Budget rond de 190 euro!
Kan ik me ipod touch 4de generatie gebruiken voor me pc die zelf geen voorcamera heeft?
Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing