Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Moederbord piep uitzetten?

Ik heb:
2x 220mm white led fans
1x 120mm fan
1x Coolermaster V8 cpu fan

Alle 4 aangesloten op de onboard fan controller van mijn corsair 600t white, en nu piept het mobo, en geeft hij aan dat ik geen cpu fan aangesloten heb.

Is er een manier om alleen die optie te disablen?
Fan check zegmaar?
Ik wil niet dat de hele post overgeslagen word!
Moederbord is een Asus Sabertooth 990FX

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware

Hoe kan het dat mijn toetsebord het niet goed doet?e

Tot mijn verbazing zag ik dat ik vijf achterelkaar de shifttoets had ingedrukt en dat krijg je dat venster van plaktoetsen enz. heel normaal, toen klikte ik het weg en opeens deed mijn toetsenbord het niet meer goed (ik moet elke toets minstens twee seconden indrukken om resultaat te krijgen) en ik hoor een zacht klik geluidje als ik een toets indruk.

Hoe kan ik het toetsebord zo instellen dat het weer normaal.functioneert?

Toegevoegd na 2 minuten:
Sorry voor de fouten in de tekst, ik heb dit redelijk snel op mijn tablet getypt

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing