Als ik bijv een site intyp krijg ik searchqu en mij lukt het maar niet om eraf te halen weten jullie een oplossing?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb er een foto van gemaakt, sorry voor de slechte kwaliteit maar dat komt door mijn mobiel ;)
http://yfrog.com/oe941osj
Ik heb hier namelijk nog maar 2 weken garantie op en als hij kapot is zou ik dat graag weten.
Toegevoegd na 26 minuten:
Drivers zijn al up-to-date en ik heb dit bij bijvoorbeeld BF3 maar ook bij Mozilla Firefox.
Hey hallo,
Ik gebruik al ruim anderhalf jaar een laptop met een beschadigde harde schijf, waardoor deze langzamer is. Maar gisteren was mijn virusscan te laat met het vangen van een virus. Helemaal gecrasht. Windows system repair van de win7 cd kan het niet meer fixen.
Nu is de vraag: omdat mijn hdd zo beschadigt is, is het wel zo'n verstandig idee om windows 7 te herinstaleren? Kan mijn hdd daar wel tegen? Of gaat deze er alleen nog maar erger aan kapot?
Alvast bedankt!
Toegevoegd na 3 minuten:
Type beschadiging: haperen, af en toe haper. Daardoor veel slomer dan normaal, verder bruikbaar.
Ik heb al enkele programma's geprobeerd maar geen van deze programma's herkent de ventilator in mijn computer, noch dat ik het kan aanpassen. Weet er iemand een fan control programma dat wel werkt?
Ik heb een sony fototoestel en er zit een sony kaartje in. Op mijn toestel zie je alle foto's maar wanneer ik via usb kabeltje de foto's op mijn latop over wil zetten lukt dat niet. Bij eigenschappen kan ik wel terug zien dat de verwisselbare schijf vol zit maar als ik erop klik krijg ik te lezen dat er geen bestanden op staan. Hoe kan dit.... Wil mijn foto's niet kwijt raken...??
Iemand suggesties...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing