Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hallo ik zou graag een laptop kopen en twijfel tussen een aantal maar volgens mij zijn er geen grote verschillen?

http://tweakers.net/pricewatch/compare/496/277960;282025;276290 daar staan de drie laptops. Ik wil namelijk gewoon een goede snelle laptop met hdmi uitgang en eigenlijk het liefst usb 3.0 maar dan wordt het alweer vrij duur zag ik. Groot scherm is zeker geen must, dan heb ik liever een snellere laptop.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

kan ik een macbook pro aansluiten op een imac g4, zodat ik in de macbook pro blijf zitten, maar t beeldscherm en toetsenbord van de imac gebruik?

ik wil graag in mn macbook pro kunnen werken, maar wel een groter beeldscherm en toetsenbord gebruiken en beetje extra geheugen. kan ik de macbook aansluiten op een oude imac (die kan ik voor 100 kopen) zodat ik in mn eigen computer werk, maar dan vanuit groter beeldscherm en met toetsenbord of is dat echt heel onhandig en kan dat makkelijker en goedkoper?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

Hoe kan ik mijn webcam benaderen?

Ik heb een Win7 PC met een merkloze Win7 compatible webcam erop aangesloten. De PC heeft hem herkent en ik zie hem in mijn apparaatbeheer. Die zegt dat hij goed functioneert en dat de besturingssoftware up to date is. Maar hoe benader ik hem nu? MSN en Skype zien geen cam. Mijn laptop had een ingebouwde cam die ik onder "Mijn Computer" terug kon vinden, maar daar zie ik deze ook niet. Ik heb hem al verwijderd en opnieuw aangesloten, dan duikt hij opnieuw op in apparaatbeheer maar verder dus nergens.

Wat kan ik nu nog proberen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing