Is de Intel Core 2 (duo) processor de opvolger van de Pentium processor of zijn ze hetzelfde?
Heeft te maken met een game die ik dan evt. wel of niet zou kunnen spelen op mijn pc.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Heeft te maken met een game die ik dan evt. wel of niet zou kunnen spelen op mijn pc.
Ik wil misschien de LG Optimus 2x speed kopen maar is het ram geheugen van de LG niet veel te weinig om goed te kunnen multitasken en snel te kunnen navigeren door de telefoon?
Want als je bijvoorbeeld muziek aan hebt staan en dat je vervolgens in een game zit. Of een filmpje van hoge kwaliteit hebt draaien. is het dan niet veel te traag met reageren? Want op de HTC Desire HD was het echt veel te traag.
Is dat bij de LG net zo? Of is dat helemaal weg vanwegen de Duel core?
Ik heb zojuist windows 7 opnieuw geïnstalleerd, maar nu doet mijn draadloze netwerk kaart een beetje vreemd, de driver is wel goed geïnstalleerd (Ralink RT73 USB WLAN), het enige probleem is dat hij geen netwerken vind, terwijl op de pc ernaast toch wel een stuk of 7 te zien zijn. Waar kan dit aan liggen?
Ik zoek een laptop, maar ik heb nogal speciale eisen waarop ik niet kan filteren op een website. De officiele site van Sony (Vaio) vind ik heel onoverzichtelijk. Elk merk heeft zo z'n series, maar het is mij onduidelijk waar die steeds voor staan (naast de commerciele praatjes die erbij staan).
Weten jullie een handige website om een laptop te vinden?
Mochten jullie suggesties hebben, dit is wat ik zou willen aan mijn laptop:
- Dun & licht
- Mooi design
- Ongeveer 15" lijkt mij het handigst om mee te nemen
- Degelijk geluid (!)
- Een handig touchpad (eventueel multiTouch)
Specificaties hoeft niet superdeluxe te zijn. Ik zou deze website gebruiken voor internetten, webdesign & wat photoshop. Een beetje goed voor multitasken, maar niet voor games of zware toepassingen.
Alvast bedankt!
Toegevoegd na 10 minuten:
Voor alle duidelijkheid:
- Geen apple
- Geen netbooks
- Lager dan 14" ga ik niet
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing