Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mijn PC loopt de laatste tijd wel eens vast. Vooral als er even niets op gedaan is. De CPU geeft dan 100% aan. Betekent dit teveel processen aan?

Eigenlijk hoort er nog een vraag bij. Als je gaat kijken welke processen er lopen zie ik tot mijn verbazing soms 2 x iexplore.exe (1xSYSTEEM en 1x op mijn naam) 2 x rundll32.exe, 2x ccSvdHhost.exe en 8 x svchost.exe. Is dat allemaal niet dubbel en staat daaroor de CPU op 100% en de PC vast? En als dat zo is waar en hoe op je kun je dat wijzigen en hoe. Welke gooi je weg en welke laat je staan?
Bij voorbaat dank. Het vastlopen is om moedeloos van te worden, Sijm de Haij.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing