Kan maagbacterie leiden tot maagkanker ?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Hoi, ondanks het dragen van een lange broek ontdekte in vandaag toch een teken op me been. Hij was erg klein (babyteek waarschijnlijk) ik heb hem eerst geprobeerd met een pincet eruit te halen maar hij gaf niet echt mee , en het was ook zo'n klein pincetje dat bij me zakmes zit. Tsja, en toen dat pincet niet werkte kwam ik op het idee om dan maar het mes te gebruiken en een klein stukje huid weg te snijden :/ Want tot morgen wachten vond ik ook een beetje riskant.
Ja ik weet het, met een mes in je lichaam snijden is niet het allerslimste maar het was maar een heel klein stukje, en volgens mij is de teken er helemaal uit (in ieder geval zit zjn kop er nog aan)
Nou wil ik weten of dit kwaad kon, want uiteraard bloedde ik wel een klein beetje :)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing