Is als gevolg van ziekte (bewegingsvrijheid?) plaatsen van inloopdouche als ziektekosten aftrekbaar?

Bestaande douche te klein en te hoge instap voor zieke echtgenote

Weet jij het antwoord?

/2500

Nee. Dat zijn aanpassingen in en om de woning. Die zijn sinds 2014 al niet meer aftrekbaar als persoonsgebonden aftrek-specifieke zorgkosten in de aangifte inkomstenbelasting. Artikel 6 17 van de wet IB, lid 2, 4e punt . . (...) Als ander hulpmiddel als bedoeld in het eerste lid, onderdeel d, worden in ieder geval niet aangemerkt: 1°. brillen, contactlenzen en overige hulpmiddelen ter ondersteuning van het gezichtsvermogen; 2°. scootmobielen; 3°. rolstoelen; 4°. aanpassingen aan, in of om een woning, woonboot, woonwagen of aanhorigheid daarvan. (...)

Toegevoegd op 12 januari 2021 17:59: tekst

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100