Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Anticonceptie. Vragen over alternatieve geneeswijzen, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heb ik veel kans om zwanger te zijn na seks tijdens "stopweek"?

Hallo,
Ik zit met de handen in het haar. Door de feestdagen en vaak van huis te zijn ben ik in de helft van mijn strip van de pil gestopt omdat ik mijn pil tweemaal vergeten was. Hierdoor heb ik een stopweek ingelast. Ik nam de pil hiervoor al enkele maanden op een goede manier door.
Gisteren zou ik mijn eerste pil moeten nemen maar deze ben ik ook vergeten. Vandaag (na 8 dagen) zou ik dan terug beginnen maar heb ik onveilige seks gehad met mijn partner.
Ben ik nu vruchtbaar en heb ik veel kans om zwanger te zijn of niet?

Bedankt

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing