wat is het verschil tussen een nintendo gamecube spel en een nintendo gamecube player's choice?
het is eigenlijk tussen een normaal gamecube spel een een gamecube player's choice?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Gezelschapsspellen. Vragen over games en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het is eigenlijk tussen een normaal gamecube spel een een gamecube player's choice?
Ik wil graag met mobiele betaling riot points kopen op LoL (voor 10 euro) maar om een of andere werkt het niet met mijn provider (AH-mobiel prepaid). Er staat genoeg beltegoed op dus ik weet niet waar het aan kan liggen. Iemand die mijn informatie kan verschaffen zou ik erg kunnen waarderen.
je bent een gek wezentje dat zwemt in de zee, en hoe dieper je zwemt hoe donkerder het word, je moet wezentjes eten die kleiner zijn dan jou, maar diegene die groter zijn dan jou moet je ontwijken, die komen achter jou aan.
je moet van die pilletjes pakken, gele en rode (geloof ik hoor) de reden weet ik zo niet meer.
je kunt ook snelheid maken en het water uitspringen en zo de vliegende wezentjes pakken.
als je dan een bepaalt glinster dingetje pakt terwijl je uit het water spring, krijg je een aantal seconden de tijd om te vliegen en de vliegende wezentjes op de eten.
details: als je doodgaat doordat je opgegeten word, dan ga je terug naar het menu en komt er zo'n moslim achtig persoon gezicht inbeeld die lacht je uit of zegt game over.
het spel is heel onrealistisch, het water is wel blauw maar de lucht paarsig van kleur.
Weet iemand welk spel dit is??
Ik heb absoluut geen verstand van schaken, doe het vandaag voor het eerst, dus excuus als ik een stomme vraag stel. Ik heb de spelregels al een paar keer doorgelezen, maar ik kom er maar niet uit.
Ik kom telkens zo ver dat de tegenstander alleen nog zijn koning heeft, en ik nog allerlei stukken. Maar winnen lukt niet, want als ik mijn stukken zo plaats dat de de koning van de ander, bij welke stap hij ook zet, 'geslagen' zou kunnen worden, stopt het spel in remise.
Als ik hem niet op die manier vastdrijf, blijft de tegenstander maar wat doelloos verplaatsen, en is het een soort eindeloos spel.
Wat moet ik in die laatste fase doen om te winnen?
Het was een drankspel, met heel veel drank, kratjes op de grond etc etc. Zag er erg gezellig uit;)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing