Ik doe het spelletje Mindfeud. Weet iemand hoe je de verloren spelletjes eruit haalt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als je een gamekanaal start moet je games spelen. Welke kunnen dat zijn als je er geld mee verdient en over de copyrights.
Hoe regel je dat allemaal? Want als je FIFA12 speelt en EA wil niet dat je filmpjes van dat maakt welke games kunnen dan wel?
Want als je lid wil worden van Machinima moet je Google Adsense hebben en allemaal views nodig. Met welke games kan je dus beginnen zonder copyright problemen?
Ik heb al best wel lang geleden GTA San andreas voor de pc gekocht en ik kon er gewoon op spelen voor een lange tijd. Maar ik moest mijn pc een paar keer resetten wegens problemen met pc. Maar ik wou dus GTA opnieuw installeren om te spelen, dat is ook gelukt maar als ik heb opstart dan gebeurt er niets.
Ik doe de cd erin, en er gebeurt niets...
Ik klik op het GTA pictogram op mn bureaublad en er gebeurt ook al niets...
Maar als ik naar ''Mijn Computer'' ga dan staat de cd daar wel en als ik daar op klik dan krijg ik wel een startscherm.
Dus ik klik op spelen.
Dan krijg ik een balkje met Demoshield (was eerst ook) en dat gaat weer weg. (Ook normaal)'
Maar dan gebeurt er verder niets... Het spel start dan niet... er gebeurt dan verder ook niets. Ik had van alles geprobeerd: PC opnieuw gestart,
CD erin en eruit etc.. Maar niks helpt. Hij start maar niet op.
Weet iemand hoe dit komt? En hoe ik dit kan fixen?
Ik vind zombies namelijk erg leuk
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing