mijn DS one super card doet het niet.. wat te doen ?
mijn ds card geeft aan : No find SCFW.SC file!
Please turn off NDS
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
mijn ds card geeft aan : No find SCFW.SC file!
Please turn off NDS
Het is heel moeilijk om te scoren bij fifa 11 voor de wii. Als je booster gebruikt, bijvoorbeeld banaanschot of feiloos schot, lukt het wel. Als ik zonder boosters speel en ik 1 op 1 op de keeper afkom, schiet ik altijd tegen de keeper en dan is het een corner. Hoe kan ik makkelijker scoren?
het hoeft niet gratis te zijn zoals op spellen.nl ofzo
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing