Wie weet er PC games waar je op een tropisch eiland missies moet uitvoeren uitvoeren?
het spel tropico 3 vind ik maar niets, dat spel, ik hou niet zo van advantures games, meer actie games, of zoals emergency 3 en 4 (mensen redden, ...)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het spel tropico 3 vind ik maar niets, dat spel, ik hou niet zo van advantures games, meer actie games, of zoals emergency 3 en 4 (mensen redden, ...)
Ik heb het spel Split/Second voor de pc aangeschaft, maar vind het redelijk moeilijk. Waar vind ik een pc savegame voor dit spel.
WIE ALS EERSTE EEN WERKBARE SAVEGAME VOOR DIT PC SPEL VINDT, EN DE LINK GEEFT, KRIJGT DE 10 PUNTEN !!!!!!!!!!!
Ik vraag me nu al een tijdje af hoe het kan dat sommige winkels zoveel minder vragen voor een nieuwe game dan de andere. Ik heb het dan niet over een euro of 2 maar tientallen, ik begrijp dat groot inkopen, geen filiaal, weinig personeel etc. invloed heeft op de prijs, maar is dat echt zoveel?
Als je via budgetgaming.nl zoekt, zie je vaak dat een nieuw spel al voor 40 euro gekocht kan worden, terwijl een andere zaak de winkelprijs van 67 euro vraagt. Nu neem ik aan dat er op die 40 euro nog wordt verdient, hebben de winkels dan echt zo'n winstmarge, dacht altijd dat het meeste geld naar de publisher en console (nintendo, ms, sony) zou gaan.
Klinkt onlogisch vind ik zelf, maar vroeg het me af.
Hier zijn de walkthrough voor de missies beschreven in het engels. Ik zou ze graag in het nederlands hebben. Bestaat er zo'n site voor emergency 3 en 4 waar de missies in het nederlands geschreven zijn? Ik gebruik niet graag een automatisch woordenboekvertaling omdat de zinnen dan op niets trekken
http://www.emergency-planet.com/index.php?option=com_content&view=article&id=80%3Amission-20-terorist-attack-dirty-bomb&catid=23%3Aemergency-3&Itemid=56&lang=nl
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing