Hoe zet je spelletjes op een R4 kaartje voor NDS?
Ik heb geprobeerd gewoon te kopieëren en te plakken, maar dan pakt hij ze niet. Moet er nog iets extra's op? Een menuutje of zo?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb geprobeerd gewoon te kopieëren en te plakken, maar dan pakt hij ze niet. Moet er nog iets extra's op? Een menuutje of zo?
Ik heb vroeger eens een programma tegengekomen waarmee je Pc-games veel sneller gingen, omdat automatisch achtergrondprocessen enzo werden afgesloten tijdens het spelen. Hoe heet dat programma of kent iemand iets soortgelijks?
ik wil graag mensen vragen voor mijn gang in GTA SA op de pc, maar ik weet niet hoe en met welke toets.
Ik heb laatst een spel gespeeld op een spelletjes site, maar weet niet meer hoe het heet. Het spel is engels maar had het via een nederlandse site. Zo is het:
- Je bent een fantasiepopetje, je kan alleen maar met je pijltjestoetsten lopen.
- Je hebt een missie om iets terug te krijgen.(wat weet ik niet).
- Je bent in een fantasiewereld en komt langs poppetjes die een soort van slurf hebben(ik vond ze op miereneters lijken).
- Je komt op gegeven moment langs een winkeltje(van zo'n slurvenpoppetje) Dat Iets van Food Repaer heet.
- Je moet een opa-slurf-poppetje helpen zijn bril terug te krijgen(opdracht tussendoor, niet hoofdopdracht)
- Je moet bij opa door een telescoop kijken waardoor je 2 slurfpoppetjes aan een terastafeltje ziet.
Sorry dat het een beetje en rommelige beschrijving is. En kan het begrijpen als je geen idee hebt waar ik over schrijf. Ik dacht dat ik het had gespeelt via:
spele.nl
funnygames.nl of
jogo.nl
maar weet het niet helemaal zeker.
Dank je als je weet waar ik over spreek.
Toegevoegd na 43 minuten:
Laat maar, heb het al gevonden ;)
Mijn vrouw loopt vast in het spel "Natalie Brooks: Secrets of treasure house" . Ze is in het politiebureau en krijgt de opdracht: Haal het blauwe deel uit het mechanisme. Hier loopt ze vast. Kan iemand haar verder helpen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing