Mag ik iets verpanden dat nog betaald moet worden per acceptgiro?

Weet jij het antwoord?

/2500

Ja, dat mag. Het gaat hier om twee afzonderlijke civiele transacties. Jij moet aan je betalingsverplichtingen voldoen, die je hebt bij de verkoper waar je het product hebt verkocht. Daarnaast heb je de tweede overeenkomst met het pandjeshuis. Deze overeenkomst met het pandjeshuis staat los van je overeenkomst met de verkoper, waar je het product hebt gekocht. Toegevoegd na 1 minuut: verkocht in regel 3 moet natuurlijk gekocht zijn Toegevoegd na 2 minuten: Dat een product nog niet betaald is, betekent dus niet dat er geen koopovereenkomst gesloten is.

Zou eens de algemene voorwaarden lezen van de verkoper want als hij eigendomsvoorbehoud heeft beschreven is het niet toegestaan tot je betaalt hebt en ga er maar vanuit dat dat beschreven is

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100