Als je zelf op grond van de arbeidsovereenkomst 40% van de premie oor pensioenrechten betaald, is dit dan volgens de wet af te trekken?

De werkgever betaald 60% en jij 40%. Het deel van de werkgever kun je volgens artikel 10 lid 2 en 11 lid c aftrekken, maar hoe zit het met je eigen inleg? graag met wetsartikel.

Weet jij het antwoord?

/2500

Miss verstand of dwaling?: De premie tlv de werkgever i.c. 60% is voor de werknemer uiteraard niet aftrekbaar, want deze "drukt" niet op de werknemer. Het aandeel van de werknemer is al aftrekbaar omdat hiermee het fiscaal belastbaar loon voorafgaande aan de berekening van de loonheffing wordt verlaagd.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100