hoe maak ik babyblikjes
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Toegevoegd na 55 minuten:
nee het is in de zelfde stad en het is een huis van mijn vrienden ,, dus behangen enzo kan niet ,, bedoelde iets leuks doen, dan zijn we dus alleen samen en ik ben even op gebrand met dingen bedenken om te doen
Toegevoegd na 1 uur:
Googlen wat er te doen is , is niet zo erg leuk voor als je er bijna je hele leven woont, het liefst mag het uitje niet te veel kosten , uit eten al vaak gedaan en naar de bioscoop ook al, ook graag een plan voor mooi weer en slecht weer
Ik heb nu al een paar maanden last van mijn tv. Iedere keer als die een paar minuten aan staat krijg ik een velle piep te horen. Als ik en klap tegen me tv aan geef dan houd het op en begint het na een paar minuten weer. Wat kan ik hier aan doen? Het is niet een van de nieuwste tv s. Maar hij is ook niet echt oud.
zoals breda : 076
en dat soort dingen
We hebben nu een hoofd van papier maché met een ballon er in en een lichaam, 2 pantys aan elkaar. Alleen hoe kunnen we deze goed op elkaar krijgen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing