hoe kun je je het best vermaken als je een paar uur op bezoek gaat naar kennissen van je ouders die je maar een keer per jaar ziet
er zit wel iemand van mijn leeftijd bij maar die is nogal stil en ik ben vaak verlegen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
er zit wel iemand van mijn leeftijd bij maar die is nogal stil en ik ben vaak verlegen
We hebben 2 kersenbomen in de tuin die weer in de bloei staan.de bomen geven enorm veel zoete kersen,maar heb er in 10 jaar tijd 1kers kunnen proeven.en hij was zoet.jullie raden mijn vraag al.hoe kan ik mijn zoete kersen goed beschermin tegen die rotvogels?ik heb eerder netten gebruikt,maar om de een of andere redrn laten de kersen zich los in het net.hebben jullie een ander idee?
lekker puh voor de rest
IK WIL ZE ZOOO GRAAG
Toegevoegd na 30 minuten:
en als je mijn vraag bullshit vind reageer dan niet
Als je je gaat wegen word je dan zwaarder als je je spieren aanspand
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing