Ik woon bij mijn vader. Nu wil ik zijn huis verbouwen, zou ik hiervoor een lening kunnen afsluiten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lenen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, economie, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb de site reeds geraadpleegd maar de optie Lening verschijnt niet in beeld, slechts de aanvraag tot Collegekrediet.
mag ik bij een aanvraag van een lening ,bepaalde onderwerpen afschermen op mijn afschrift ?
o,a waar ik voor betaal , gaat niet om de bedragen.
ik heb een overbruging gekregen van Duo van 2000euro maar nu ga ik (kan ık) niet meer naar school dus stop ık en moet ık dıe 2000euro terug betalen. Hoeveel tijd krijg je hier voor en zijn er opties voor? En ik woon niet meer in Nederland zou dit iet uit maken?
Alvast bendankt groetjes.
Ik wil een limiet aanvragen voor mijn studiekosten en schoolgeld wat ik in de vakantieperiode wil betalen. Alleen bij ING vragen ze of DUO de stufi stort en pas als er een storting is gedaan krijg je de limiet. Is er een bank waar ik dit in de zomer kan aanvragen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing