Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat doet de Amerikaanse FED met de aangekochte obligaties?

De Amerikaanse Fed is, zoals verwacht, gestopt met het steunprogramma voor de economie. Dat steunprogramma bestond uit het opkopen van obligaties, ter waarde van 85 miljard dollar per maand.

De laatste paar maanden is dit bedrag al geleidelijk verlaagd, nu is het teruggebracht tot nul.

Dit betekent echter wel dat de Fed nu voor honderden miljarden aan obligaties in bezit heeft.

Wat gaat de Fed doen met al die obligaties?
 

11 jaar geleden
in: Economie

Is er qua acceptatie verschil tussen een Mastercard creditcard van Mastercard en een Mastercard creditcard van bijvoorbeeld ING of Rabobank?

Bedrijven die Mastercard creditcards accepteren, accepteren zij ook allemaal de Mastercard creditcard van ING, Rabobank of SNS?
Hetzelfde met Visa, accepteren bedrijven die Visa creditcards accepteren ook allemaal Visa creditcards van Rabobank?

Zonee, hoe kom je erachter of bijvoorbeeld autoverhuurbedrijven in het buitenland ING/Rabobank/SNS creditcards accepteren?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Bestaan er creditcards die je kan laten blokkeren/pauzeren als je ze een lange tijd niet nodig hebt?

Ik wil een creditcard nemen, maar zal deze maar 2x per jaar gebruiken. Bestaan er creditcards die je tijdelijk kan laten blokkeren/pauzeren als je ze een tijd niet nodig hebt, zodat je in die periode niet bang hoeft te zijn voor diefstal of fraude?
Ik bedoel dus niet laten blokkeren omdat de kaart gestolen is of je fraude vermoedt, maar als voorzorgsmaatregel.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Hoe bereken je de rente als je elke maand 10.000 aflost?

Hoi, mijn vraag is als volgt:

als je een bedrag van 250.000 hebt geleend (in okt 2011) met een rente van 5% die je halfjaarlijks achteraf betaald op 1 oktober en 1 april.. en je lost op diezelfde datums elke keer 10.000 af. En je wilt weten hoeveel je rente is in oktober 2012, over welk bedrag moet je dan de rente nemen? over 230.000 of over 240000?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Lenen

Kunnen er momenteel aandelen gekocht worden van Royal Imtech?

Hallo,

Ik heb nog niet veel verstand van het handelen in aandelen, maar ik vind het wel leuk om het te leren. Zo lijkt het mij wel een uitdaging om met de aandelen van Royal Imtech handelen.

Ik weet alleen niet waar ik deze aandelen kan kopen en waar ik ze het best kan kopen zodat ik niet te veel transactiekosten betaal.

Groet,

Stouthart

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Beleggen
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing