Hoeveel kost het om een product te ontvangen uit Amerika?
Al wil ik een product uit Amerika ontvangen dat minder dan 21 euro kost, hoeveel kost dit dan? Denk aan belasting, invoerrechten ect. Ik bestel het vanaf www.amazon.com
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Al wil ik een product uit Amerika ontvangen dat minder dan 21 euro kost, hoeveel kost dit dan? Denk aan belasting, invoerrechten ect. Ik bestel het vanaf www.amazon.com
Er is per ongeluk een pakket verstuurd zonder betaling over rembours. Bij het pakket zat een factuur, factuur: contant betaald. Echter is er niet betaald (onze eigen fout door verkeerde verzending) en heeft ontvanger pakket ontvangen zonder te betalen.
Afgelopen maandag is de kap van mijn schoorsteen afgewaaid plus dat de lange asbest pijp waar de kap opzat nu los staat en er gaten in gekomen zijn.
Hij moet nu verwijderd worden waarschijnlijk door een speciaal bedrijf omdat het asbest is en dat kan heel duur worden denk ik.
Kan ik dit nu na bijna een week nog doorgeven aan mijn verzekeringsmaatschappij en betaald die uit wel uit of komt het voor mijn eigen rekening?
De stamrecht bestaat uit een afkoopregeling voor gederfde inkomens van de vroegere werkgever van mijn man. Als je bij de bank leent moet je als echtpaar samen tekenen, hoe werkt dit als je van een stamrecht bv gelden leent voor privé?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing