Hoe worden (ontwikkelings)landen een emerging market?
hoe worden (ontwikkelings)landen een emerging market/ opkomende economie
ik vroeg me dit af en zou dit graag willen weten.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
hoe worden (ontwikkelings)landen een emerging market/ opkomende economie
ik vroeg me dit af en zou dit graag willen weten.
Op visa kom ik er niet uit, google geeft ook niet veel soelaas
Toegevoegd na 2 minuten:
Prepaid giftcards dus niet online prepaid cc accounts
Ik heb een krantenwijk, en heb in heel 2012 € 1515,- netto bij verdiend volgens de jaaropgaaf. Ik kan alleen het netto bedrag zien, want het VSP-netwerk is geen officiële werkgever. Het brutobedrag staat er niet op vermeld. Dit wil ik graag weten, omdat ik het ook aan de belasting door moet geven omdat het boven de € 1500 is. Dit is belangrijk voor mij want ik krijg huursubsidie en zorgtoeslag.
Toegevoegd na 2 minuten:
Ik heb een uitkering van € 945,- per 1 januari 2013. Vorig jaar was het € 967,- per maand. (WAO)
Hallo, omdat ik niet meer kon rondkomen heb ik mijn studentenkamer opgezegd en ben ik bij mijn vriend ingetrokken (we wonen in dezelfde gemeente). Ik heb me gisteren ingeschreven op zijn adres bij de gemeente, maar kreeg vandaag een telefoontje. ik moet me laten inschrijven als medebewoner van mijn vriend's woning bij de woningbouw, wil ik bij hem wonen.
Ik wil dit niet, omdat ik niet weet of de huisbaas wel wil dat er meerdere mensen in één "kamer" wonen en omdat ik bang ben dat de huur dan hoger wordt (de huur is inclusief gwl). Het is ook maar voor een paar maandjes.
Ik wil me echter ook niet weer inschrijven op het adres van mijn ouders, aangezien ik daar gewoonweg niet meer woon en ik meebetaal aan de huur en boodschappen van mijn vriend. Ik vind dus dat ik wel recht heb op uitwonende studiefinanciering.
Een bevriend stel van ons heeft hetzelfde gedaan als wij, maar zij moesten niet al deze stappen doorlopen. Hun kamer staat gewoon op één naam. Zij moesten bij het inschrijven nieteens een huurcontract laten zien. Ik vind het dus ook nogal apart dat ik dit wel allemaal moet doen.
Hoe los ik dit op? Kan ik gewoon zijn contract laten zien aan de gemeente en zeggen dat ik medebewoner ben, of moet ik dat echt kunnen aantonen?
Mijn vriend ontvangt trouwens geen huurtoeslag.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing