Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

wat zijn mijn rechten? Zie uitleg

Mijn vriend en ik zijn uit elkaar nu.gaat hij zich morgen uit laten schrijven uit ons huis. Nu kreeg ik gister een brief van een deurwaarde dat ze deze week beslag willen leggen op de inboedel, maar vanaf morgen woont hij hier officieel niet meer mag dit dan?? Nu word eind vd week het huis volledig op mijn naam gezet kunnen drurwaardes zien op wie zijn naam een huis staat zoals je in het gba ziet waar je woont , naam bordje van hem is wel al weg. wat zijn mijn rechten.en wat kan ik het beste doen?

Toegevoegd na 18 minuten:
we hadden geen samen levings contract, maar als hij op papier weg is en hier weg is, eigenlijk wanneer je uit elkaar ben en hij uitgeschreven is, en het niet een schuld van mij is mag de deurwaarder toch niks als hij hier niet staat ingeschreven... Overigens is het om een zorgverzekeringsschuld.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

04-02-2011 Herinnering gekregen over 2 nota's van okt. en nov. 2006 van de Oxio.?

Rek. was 1450 euro en ik zou 624,43 niet betaald hebben?
Nooit eerder herinnering gekregen,dreigen nu met afsluiting.
Kan dit zomaar. Het lijkt mij als ik een rekening zou krijgen van 1450 euro voor stroom verbruik ik me dit zeker zou kunnen herinneren!
Had Oxio ook niet eerder moeten reageren?

Toegevoegd na 12 minuten:
rekening is pas in okt, en nov. 2011 5 jaar oud

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing