Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan je een declaratie weigeren vanwege adres factuur?

Mijn werkgever vertelt me dat mijn laptop niet gedeclareerd kan worden omdat er op de factuur mijn prive-adres staat. Dit zou volgens haar het adres van de zaak moeten zijn, de bedrijfsnaam en het BTW-nummer staan er wel op vermeld.

Klopt dit, kan een declaratie worden geweigerd enkel en alleen omdat het factuuradres niet van de zaak is?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Wat zijn de normen rond het werk bij kerst en oud&nieuw?

Hallo allemaal,

Ik zit in een conflict met mijn werkgever over de verplichte vrije dagen rond kerst en oud&nieuw. In mijn contract staat opgenomen dat ik 24 uur in de week werk (3 dagen) en dat de indeling van deze werkdagen flexibel is. Aan het begin van de overeenkomst (september) hebben wij afgesproken dat ik op dinsdag, woensdag en vrijdag zou werken. Het is tot nu toe een keer voorgekomen dat ik op donderdag heb gewerkt, ik heb toen een beurs bezocht. De vrijdag heb ik toen vrij gekregen.

Afgelopen december vielen de feestdagen voor mij redelijk gunstig;
Kerst, dinsdag en woensdag
Nieuwjaar dinsdag

In die periode heb ik twee vrije dagen opgenomen, vrijdag 28 december en woensdag 2 januari. Op die manier was ik twee weken vrij met maar twee vakantiedagen.

Nu verwacht mijn baas dat ik de dagen dat ik vrij was (omdat het een nationale feestdag was) op een andere dag ga 'inhalen' of dat ik die ook vrij neem. Hier komt hij in de 2e week van januari bij mij mee aan.

Mijn vraag is nu, wat zijn hier de afspraken voor, ik ben namelijk van mening dat hij dit bij mij had moeten aangeven voor de feestdagen.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

hoe verloopt een solliciatie procedure bij een interim kantoor (t -interim)?

Ik kreeg net nelefoon van t-interim dat ik op gesprek mag. Ik stuurde gistere een sollliciatie binnen en kreeg vandaag direct te horen dat ik p gesprek mag. Ik vroeg me af wat er gebeurd op zo'n gesprek . Niet bepaald welke vragen ze stellen maar of ze je laten weten of ze je 'goed' vinden, wat er gebeurd als ze mij kiezen voor de job? is er ook een gesprek met mijn daadwerkelijke werkgever? Ik vroeg me dit af omdat ik nog nooit via een interim kantoor solliciteerd en weet niet goed wat ik me er bij moet voorstellen... Ik hoop dat ze geen te verveelende vragen stellen!! :D allle ervaringen met interim (meer bepaald t-Interim ) zijn welkom

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing