Waar vind ik een overzichtelijke lijst met film of serie locaties in New York?
We willen graag bekende film locaties en serie locaties bezoeken in New York. Het liefste mét adres!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Films & Series. Vragen over beroemdheden, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
We willen graag bekende film locaties en serie locaties bezoeken in New York. Het liefste mét adres!
Hij/Zij zat te telefoneren met een vriendin of vriend en zag opeens dat er een grote doos in de kamer is. Als hij de doos open moest hij/zij erdoorheen en dan zag hij/zij eruit als een tekenfilmfiguur, kwam tie weer terug was hij/zij gewoon een echt realiteit persoon.
Het enige wat ik nog weet van de film, is dat er een man en een vrouw enorm fan zijn van Tom Cruise.
De film is engels gesproken en op het eind zegt de man of vrouw (in het engels, maar de vertaling is:) Dan kunnen we slapen onder dekbedden van Tom Cruise.
Ook weet ik nog dat ze een jongen hadden in de kamer ernaast die alles mee kon luisteren.
Het is heel vaag, maar als je weet hoe deze film heet ben ik heel erg blij!
hoe heet die film wanneer je in het donker terechtkomt, je lichaam verdwijnt?
En op een gegeven moment loopt iemand door een stad, en ziet alleen maar kleren en schoenen op de grond liggen van mensen die gestorven zijn!
Ik had een dvd gekocht bij WOW HD Nederland voor 28.99, Bij aflevering moest ik aan de postbode nog eens ruim 18 euro invoerrechten betalen, Wat ik geweigerd heb. Hij zei dat deze afkomstig was uit Hong Kong. Deze dvd kost ongeveer evenveel bij de bekende websites, en winkels. Mag dit wel 18 euro bijbetalen voor invoerrechten voor een dvd van nog geen 29 euro?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing