is het normaal dat je moet betalen om op koningsdag rommel te verkopen?
we stonden vorig jaar op een plek waarvan we dachten dat het gratis was en moesten onverwacht betalen voor die plek.
andere jaren was het altijd gratis!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Feestdagen & Evenementen. Specifieke vragen over evenementen, kerst, Pasen en Sinterklaas vind je in één van de subcategorieën.
we stonden vorig jaar op een plek waarvan we dachten dat het gratis was en moesten onverwacht betalen voor die plek.
andere jaren was het altijd gratis!
Ben onlangs verhuisd, en ik vroeg me af of er met Koningsdag ook een vrijmarkt is voor mensen om spullen te verkopen in Lelystad?
Mag je bijvoorbeeld voor Nieuwjaar in de Verenigde Staten voor 31 december vuurwerk afsteken zoals dat in Nederland gebeurt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing